MODA VE KOZMETİK

Uyum Denince Akıllara Gelen İkizler: Mary-Kate ve Ashley Olsen

14 Haziran 2016
MTIwOTM2NzY2NTA4MjMzNzU4

 Bizim ev 80’li yıllarda doğanların yakından bildiği bir dizidir. Orada evin küçük kızı Michelle Taner rolünde oynayan bu tatlılığı hatırlamayanınız yoktur herhalde :)

michelle-tanner-quiz

İşte bu küçük cadıyı aslında Mary-Kate ve Ashley ismindeki ikizler canlandırıyor idi. Oyunculuğa 9 aylıkken başlayan ikizler, o günden bu yana hayatımızın içindeler. Hali hazırda 30. yaşlarını kutladıkları şu günlerde biz de birazcık onlardan bahsedelim dedik.

Vişne olarak kendilerine çocukluğumda oldukça hayran idim. Hemen hemen aynı yaşta olmamızla alakalı olarak giyindiklerinden filmlerine o yılların teknolojisi elverdiği kadar takip ediyordum. Cidden 20’li yaşların ortalarına kadar her ikisi de oldukça tatlı, şeker kadınlardı. mary-kate-ashley-olsen-11

Ancak geçen zamanla birlikte zaten minyon olan ikizlerimiz aşırı derecede zayıflayarak, bana göre korkunç bir hale büründüler. Bir de gülümseyerek poz vermemeleri,zombi makyajları da cabası.

mary-kate-et-ashley-olsen-1_5396167

Her ne kadar tabiri caizse canlı cenaze gibi dolaşsalar da giydikleri kıyafetler oldukça cool. Şahsen ikizlerin tek tip veya benzer parçalar giymesini saçma bulsam da stil sahibi oldukları bir gerçek. Hatta modaya olan ilgilerini sadece giydikleriyle değil yarattıkları “The Row” adlı markayla da pekiştirmiş durumdalar.

Özellikle siyah renk söz konusu olunca hemen akla gelen isimlerden oldular.

Günlük hayatlarında spor-şık kıyafetleri tercih ediyorlar. Genellikle farklılıkları aksesuarlarında yaratıyorlar. Gözlükler, şallar en sık kullandıkları parçalar. Boyları 1. 55 olduğu için neredeyse topuklu ayakkabısız dışarıya çıkmıyorlar.

ashley-olsen-beauty-fashion-mary-kate-olsen-style-Favim.com-161159

6385260cadd90dee7ac91aeafc792192

Ancak bu boylarına rağmen korkunç derecede büyük çanta kullanmaları sizce de çok saçma değil mi? Resmen şaka gibi.

2b414f1f0e03d3cf_Mary_Kate_and_Ashley_Olsen

Arz-ı endam edip, düşman çatlattıkları yerler ise davetler oluyor genelde. Gece kıyafetleri içinde göz kamaştırıcı hale bürünüyorlar. En başarılı oldukları konu gece kıyafetleri diye düşünüyorum.

16cebf098ad2e0e433f9f51ec9b3d6d9

ashley-and-mary-kate-olsen-elle-style-awards-2010

LOS ANGELES - NOVEMBER 17: arrives at the Miss Davenporte Trunkshow hosted by the Olsen's and Lucky Magazine at Ron Herman November 17, 2005 in Los Angeles, California. (Photo by Mark Mainz/Getty Images)

Gözlerimizin önünde büyüyen bu genç kadınların değişimleri her zaman iyi yönde olmamış olabilir. Ancaaak çocukluğumuzun kahramanları olmaları dolasıyla, biz de bolca kredilerinin olduğunu belirtiyor ve yazımıza son veriyoruz.  :)

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz