MODA VE KOZMETİK

Olmazsa Olmazımız: Taytlar

26 Mart 2015
Kot-Gömlekli-Kombin

Ta ta taa! Son yılların en moda giyisisiyle karşınızdayım!
Vişne olarak en çok giydiğim parçalardan biri kesinlikle taytlar. Hem çok rahat hem de her şeyle kombinleyebiliyorum. Bence her kadının dolabında olması gereken en basic kıyafetlerden biri.
Kimi zaman günlük kıyafetlerimde kimi zaman da gece dışarı çıkarken tercih ediyorum. Peki nasıl mı?
İşte sizler için seçtiğim taytla kombin önerilerim;

1) Gömlekle giyin.

Benim kullanmayı en sevdiğim ve çok şık bulduğum kombin türüdür kendisi. Şu sıralar çok moda olan Jean gömleklerle taytları bir arada kullanan kadınların sayısı oldukça fazla hatta bu kombinler için “3 yaşındaki çocuğuyla Avm’de gezen kadın” kombini demişler 😀 Şaka bir yana ipek gömleklerle de bence fazlasıyla hoş duruyor.

2) Kazaklarla kombinleyin.

Özellikle soğuk kış aylarında aceleyle bir yere çıkacaksam hemen tayt-kazak kombini yapıyorum. Düz bir kazak seçtiysem aksesuarlarımla hareketlendirmeyi unutmuyorum tabii ki. Altına da botlarımı giydim mi tamamdır!

3) Renkli ve desenli taytlar edinin!

Gençliğinden,enerjsinden bir şey kaybetmek istemeyenler için desenli taytlar inanılmaz derecede ideal! O kadar güzeller ki sık sık online alışveriş yaptığımda sipariş ediyorum kendilerinden. Üzerine basic beyaz tshirt ya da gömlekle hem çok şık hem de farklı duruyorlar.

4) Blazer veya Boyfriend ceketle kombinleyin!

Taytları her zaman spor parçalarla kombinleyecek değiliz ya! Biraz daha maskülen biraz daha şık gözükmek istiyorsak blazer veya boyfriend ceketler yardımımıza koşuyor. Şu sıralar bolca yaptığım “iş görüşmesi” ziyaretlerimde tercih ettiğim parçalar bu ikili oluyor.

5) Uzun çizmeler ya da botlarla giyin.

Kim ne derse desin o pofidik pofidik kış ayakkabılarını hepimiz çok seviyoruz. Yapacak bir şey yok beyler! Kaba dursa da ayaklarımızı sıcacık yapıyor. En güzel kombinler de taytlarla yapılıyor. Uzun çizmelere değinmeden geçemeyeceğim. Türk kadınları olarak bacak boyumuz pek uzun olmasa da giymekten vazgeçemediğimiz bir parça uzun çizmeler. Aslında yaptığımız en büyük hatalardan biri olduğunu belirtmek isterim.

6) Vücuduna güvenen Crop Top’lasın!

Mesela bu kombinleri giyebilmem için benim önümde aç ve spor dolu geçireceğim günlerim var. Benim için şuan uzak bir ihtimal gibi dursa da vücuduna güvenenler için crop top-tayt kombinleri ideal.

7) Vee son olarak vazgeçilmezimiz Deri Taytlar

Mevzu bahis deri ise işin içine bir hoşluk,bir seksilik giriyor tabii ki. Benim çok sevdiğim parçalar deri taytlar. Ancak uyarmadan geçemeyeceğim ki deri taytları giymek için fit ve uzun bacaklara ihtiyaç var. Diğer türlü çok acayip bir görüntüyle karşılaşabiliyoruz hanımlar dikkat!

Yepyeni yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın! :)

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz