Genel, MODA VE KOZMETİK

Rimmel London Wake Me Up Fondöten!

4 Mayıs 2015
rimmel london wake me up fondöten yorumlar1 - Kopya

Herkese merhaba! Son zamanlarda fondöten kullanımım fazlalaştı. Çene bölgem dışında cildimde çok fazla leke yok fakat niyeyse, fondöten kullanmak hoşuma gidiyor şu sıralar. Ben de son zamanlarda deli gibi kullandığım Rimmel London Wake Me Up fondöteni sizler için yazmak istedimmm.
Kullanımı gayet basit, çok zorlanmadan kullanacağınız bir pompası var. Küçük gibi duruyor evet ama inanılmaz bereketli. Çok az ürünle çok fazla iş yapabiliyorsunuz bu fondötenle. Yağlı ciltler için çok fazla öneremiyorum, karma ciltliler evet bir nebze pudrayla beraber kullanarak idare edebilir ama yağlı ciltliler için çok uygun bir fondöten değil. Sanki yağlı cilde tam olarak oturmayacak gibi bir durumu var. Kusma yapabilir, bunu dengelemek için pudra kullanmak zorunda kalınabilir.

20150504_114427

Benim t bölgem yağlı ve oralarda ıslak bir görünüm veriyor. Kapatıcılığı orta. Fazla ürün alarak veya iki kat uygulayarak tabii ki bu kapatıcılığı artırabilirsiniz. Ben orta kapatıcılık sevdiğim için tam benlik. İki kat kullanmıyorum.

Kokusu da şampuan gibi,sabun gibi. Beni hiç rahatsız etmiyor. Hatta koklaya koklaya uyguluyorum. :)

Real Techniques’in Expert Face’iyle veya onun gibi sık kıllı fırçalarla en iyi sonucu verecektir. Elle uygulandığında yağlanma yapabilir, seyrek kıllı fırçalarla da istenen kapatıcılığı vermez bence.

Spf 15 var. Ondan yağlı gibi zaten azıcıcık. :)

rimmel london wake me up fondöten swatch2

Örtücülüğü gördüğünüz gibi. Damarlardaki yeşil görünümü bastırmada başarılı. Wake me up fondöten esasen biraz turuncu alt tonlu. (Resimlerde güneş nedeniyle çok fazla yansımamış bu durum.) O yüzden almadan önce denemeniz lazım mutlaka!

Bu arada bendeki rengi 200 Soft Beige. Buğday tenli hatunların değişmeyen fondöten tonu. :)  Fiyatıysa : 30 ml’si 25 tl.

Ayrıca, yaz aylarına çok uygun olmadığını düşünüyorum. Çünkü nem veren bir fondöten. Biraz bunaltabilir. Çok ince yapılı değil. İçinde biraz simler var. Yine resimlerde belli olmamış. Eğer parlak görünümden hoşlanmıyorsanız, çok fazla tavsiye etmem ama ben o hafif pırıltıyı çok seviyorum.

Ve cildinizdeki ölü derileri temizlemeden sürmemeniz gereken bir fondöten. Ciltteki pürüzleri belirginleştirebiliyor. Özellikle burun kenarlarına dikkat!

Ben memnunum. Yine alır mıyım? Tabii ki alırım. :)

Rimmel London Wake Me Up fontöteninizi tüm Watsons bayilerinden ısrarla isteyiniz. :)

rimmel london wake me up fondöten

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz