MODA VE KOZMETİK

Pastel Day Long Lipcolor Kiss Proof

7 Ocak 2015
IMG_0394

Makyaj yapmayı ve bakımlı olmayı çok seviyorum. Öyle abartılı makyaj değil bahsettiğim tabiiki. Bir eyeliner bir ruj. Kimileri göz makyajı yapmayı sever ama ben makyajımın yıldızı ruj olsun isterim genelde. Bu yüzden o kadar çok rujum var ki evde…

Yine kendimi kaptırmış kozmetik alışverişi yaparken rastlaştık Pastel Day Long Lipcolor 9 numarayla. Zaten kırmızı ruj hastasıyım o yüzden rengine görür görmez vuruldum. Lipstick kullanmayı pek sevmem ama yine de incelemeye başladım. Bu ruj bildiğimiz lipsticklerden çok çok farklı.Bir kere ruju dudağınıza sürdüğünüz andan itibaren kurumaya başlıyor ve aşırı yağlı bir şeyler yemediğiniz sürece bütün gün dudağınızdan çıkma ihtimali yok. O yüzden sürerken dikkatlice sürmek gerek. Silerken falan da zorlanabilirsiniz.

Benim en sevdiğim tarafı ise kadifemsi duruşu.Daha kadınsı bir etki bırakıyor bence. Eğer kalın dudaklara sahipseniz, bu ruju sürdüğünüzde ince bir eyeliner’dan başka hiçbir şey kullanmamanızı öneririm.

IMG_0376

Uzun süre kalıcı etki bırakacağını söyleyen diğer tüm rujların aksine dediğini yapan, kadifemsi görüntüsüyle diğerlerinden sıyrılan kesinlikle tavsiye edeceğim bir ruj Pastel Day Long Lipcolor.

Fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Bir başka yazıda görüşene dek, hoşçakalın :)

You Might Also Like

1 Yorum

  • Reply hafifeal 26 Şubat 2016 at 16:55

    Vaktim yok diyorsanız ve sabah sürüp akşama kadar tazelemeden kalıcı makyaj arıyorsanız Day Long formülü tam size göre.

    Pastel Day-long Lipcolor ile gün boyu dilediğiniz gibi bir şeyler yiyin, için. Uzun süre kalıcı özelliği olan rujunuzun iz bırakmadığını ve renklerini canlılığını hiç kaybetmediğini göreceksiniz.

  • Cevap Yaz