Genel, MODA VE KOZMETİK

Neden Garnier Makyaj Temizleme Suyu?

8 Mayıs 2015
garnier makyaj temizleme suyu hassas cilt - Kopya

Birkaç aydır, cilt temizliğime eskisinden daha çok önem vermeye başladım. Geri dönüşlerini de güzel alıyorum. ”Siyah noktaların nerde, gözeneklerin küçülmüş sanki, cildine ne kullanıyorsun?” gibi soruları çok sık duymaya başladım. Bunun temel nedeni de sağlam bir temizlik ekipmanı bence.

Eğer fondöten ağırlıklı makyaj yapıyorsanız, allık insanıysanız filan, kesinlikle çok iyi cilt temizleyicilerine ihtiyacınız var. Ama bu demek değil ki, ağır formüllü ve bir sürü ürüne mecbursunuz. Bunun böyle olmadığını Garnier’nin kusursuz makyaj temizleme suyu tek başına kanıtlıyor.

garnier makyaj temizleme suyu. pembe şişe
Kokusuz ve renksiz su gibi bir sıvı olması tereddüte düşürüyor. Diğer makyaj temizleyicileri çok afilli olduğu için, bu şişeyi gördüğünüzde güvensizlik yaşıyorsunuz. Ama inanılmaz başarılı. Bu ürünle güzelce nemlendirdiğiniz avuç içi büyüklüğündeki pamuğunuzla yüzünüzü temizlediğinizde, ne fondöten kalıyor ne başka bir şey. Ben bu kadar masum ama aynı zamanda bu kadar güçlü bir ürün görmedim. Formülü ise gayet sade.

garnier makyaj temizleme suyu içindekiler
Yüzünüzün her bölgesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İndirimsiz fiyatı 18 tl. Fakat Anneler Günü nedeniyle biliyorsunuz ki her yerde deli bir indirim var. 11 tl – 13 tl gibi bir fiyatı olacağını tahmin ediyorum şu günlerde. Pembe kapaklı ürün hassas ciltler için olanı. Benim cildim de hassas olduğu için bunu kullanıyorum ama geçenlerde bir de yağlı ciltler için ferahlatıcı özelliği olanını aldım denemek için. Henüz başlamadım kullanmaya. Bir fikir sahibi olduğumda tabi ki yazacağım.

garnier makyaj temizleme suyu

Gördüğünüz gibi inanılmaz bereketli. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum ve bitmedi! Her gün makyaj yapsaydım muhtemelen biterdi gerçi. En kısa zamanda bitirmem lazım çünkü 6 aylık ömür biçilmiş bu ürüne. Ürünü kullandıktan sonra yıkamanıza gerek olmadığını vadediyor ama ben biraz pimpirikli olduğum için, Dove sabunla mutlaka üzerinden geçiyorum çok hırpalamadan. Ama kesinlikle yağlılık hissi veya yapış yapışlık hissetmiyorum. Dediğim gibi. Yalnızca takıntı. :) Ürünün performansı ve gramajını düşünürsek, fiyatı da inanılmaz uygun. Gereksiz yere tonlarca para dökmenin hiçbir anlamı yok. Ayrıca benim cildim sivilceli reaksiyon vermediyse hiçbir cilt vermez bundan da emin olabilirsiniz.

İndirim günleri bitmeden koşarak gidin, kapın kendinize iki kutu! Pişman olmayacaksınız.

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz