Genel, MODA VE KOZMETİK

Luzdemia Kolyeler Hikayenizi Yansıtıyor!

27 Mart 2015
luz2

Bir başka yazıda -sanırım palm cuff yazısıydı- çok fazla takı sevmediğimi söylemiştim ama alternatif ve farklı şeyler keşfettiğimde gerçekten fiyatı ne olursa olsun atlıyorum üzerine. :) Luzdemia da bizler için harika bir keşif oldu. Tek bir takıda bütün bir hayat hikayenizi anlatabileceğiniz mükemmel bir olanak !
Görseller, www.luzdemia.com ‘ dan alınmıştır. 
Kısaca olayı şu; seçtiğiniz çerçevenin içerisine yine kendiniz seçtiğiniz ve sizi anlatan küçük parçaları ekliyorsunuz. Çerçeveler siyah, gümüş, altın, bronz renklerde olabiliyor ve şekil şekil olabiliyor. (yusyuvarlak, damla, kare, kalp çerçeveler elde edebiliyorsunuz.)

Çevçeveler şu şekilde :)

139060copy_3

169839

169847
luzdemia siyah plaka

İşin en güzel tarafı, bu çerçevelere istediğiniz şeyleri koyup, hayatınızda değer verdiğiniz şeylerin sembollerini kolyenizde taşıyabilmeniz. Bu yapbozun en harika kısmı da orada başlıyor işte. Şirin mi şirin semboller de şöyle;

luzdemia ağaç sembol luzdemia at sembol luzdemia basketbol sembol luzdemia çapa sembol luzdemia ev sembolluzdemia o harfi luzdemia gitar sembol luzdemia t harfiluzdemia kedi sembol luzdemia paris sembol luzdemia yaprak sembol

Bu semboller tabii burada görüldüğü gibi kocaman değil, küçücük küçücük. :) Çerçevelerinizin içine sığacak şekilde. Veee geldi zincir seçmekte sıra. Tabii ki bir kolyenin en önemli parçalarından biri!

luzdemia gümüş zincir luzdemia siyah zincir luzdemia zincir modeli
Tahmin edersiniz ki daha çok çeşit var her birine dair ama hepsini koyabilmemiz mümkün değil. :)

Bittiği an da ortaya böyle harika şeyler çıkıyor! Takı konusunda farklılık arayanlar ve kendini özgürce yansıtmak isteyenler için harika bir tercih olur Luzdemia. Siz de bizim gibi kişiselleştirilebilir olan şeylerden yanaysanız, www.luzdemia.com ‘ u mutlaka ziyaret edin!

16472
20140912184930
luzdemia damla kolye

Luzdemia-Takı-ve-Aksesuar-4-470x329
siyah luzdemia
altın luzyo kolye modeli
altın luzyo kolye
luzyo kolye

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz