Genel, MODA VE KOZMETİK

Prensesleri Kıskandıran Tasarımların Sahibi: Elie Saab

12 Mart 2015
GTY_paris_fasion_week_4_sk_150128

O, Ortadoğu’nun Versace’si! O, en güzel elbiselerin,gelinliklerin üstadı! O, neredeyse tüm kırmızı halı kadınlarını giydiren bir moda avcısı!

Evet, Elie Saab’dan bahsediyorum.Lübnan asıllı bir modacı olan Saab, doğu ve batıyı oldukça başarılı bir şekilde sentezliyor. Tasarımları tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor ve moda sektörüne yön veren isimlerden biri olarak kabul görüyor.

Vişne olarak kendisinin tasarımlarının tam anlamıyla HAS-TA-SI-YIM! Abartılı giyinmeyi sevmem ama her zaman şık ve kadınsı da olmak isterim. Tüm bu isteklerimi her bir tasarımında bir kez daha karşıma çıkarıyor ve benim resmen kalbimi eritiyor bu adam. Allahım, özellikle o gelinlikleri yok mu? O kadar zarif, o kadar şık şeyler ki… Her yeni koleksiyonunu bu sefer neler yapmış diye merakla bekliyorum. 30-40 bin değerindeki gelinliklerini giymem Sabancıların veliahtlarından biriyle evlenmediğim sürece mümkün olmasa da en azından esinlenebilirim. O da suç değil ya? :p

Kendisinin giydirmediği ünlü neredeyse yok gibi. Kariyerindeki o büyük çıkışını Halle Berry’nin Oscar heykelciğini kucakladığı gece giydiği elbiseyle yapsa da aslında tasarımlarını taşımayan ünlü kadın kalmamış gibi.
E kendisinden bu kadar bahsetmişken tasarımlarını paylaşmamak olmaz. Haute couture tasarımlarından bir demeti sizler için sunuyorum.

Ta ta ta taaaa!! İşte karşınızda Elie Saab 2015 İlkbahar-Yaz Couture Koleksiyonu.

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz