MODA VE KOZMETİK

Dirty Works Detox Mask İncelemesi!

6 Ocak 2015
kapak

Merhabaa! Uzun zamandır kullandığım ve Gratis’ten aldığım Dirty Works’un Power Berry Detox maskesi hakkında sonunda bir fikre sahip oldum ve incelememi sizlerle paylaşmak istedim.

1

Ambalaj çok tatlı ve biraz da retro görüldüğü gibi. :) Çok severek takip ettiğim bir blogger’ın önerisi üzerinde almıştım aslında, ambalaja kanmadım yani. Gelelim artılarına ve eksilerine… Öncelikle inanılmaz hoş kokuyor. Çok ferah ve rahatsız etmeyen bir kokusu var. Hatta açıp açıp koklama isteği uyandırdı bende.Yaban mersini kokusuna bayıldım. Tabii kişiden kişiye değişir. :) Ucuz bir fiyatı var. 14.99Tl’ye almıştım.

2

Bu pürüzsüz ve yumuşak kıvamlı maskeyi kullanmadan önce, bir Dove sabunla veya cildimin hassas olmadığı bir dönemdeysem bir peelingle yüzümü temizledikten sonra ne çok kalın ne de çok ince olmayan bir tabaka halinde yayıyorum yüzüme. 10 dakika içerisinde tamamen kuruyor ve kaskatı oluyor. (Dove ve mevzubahis peelingim hakkında da görüşlerimi yazacağım. :) ) Ciltte rahatsızlık verici bir etki bırakmıyor. Hafif ve kolay silinebilir bir yapısı var. Cildiniz, yıkadıktan sonra temiz ve pürüzsüz oluyor.

Ancaaaak…

Kalıcı ve uzun vadeli bir etkiye sahip değil. Aslında bu fiyattaki maskeler böyle bir vaadde bulunmuyorlar zaten. Yağlı ve karman çorman bir cilde sahipseniz eğer -akne sivilce problemleri gibi- hiçbir şekilde faydasını görmezsiniz. Hatta daha fazla nem verdiğini bile söyleyebilirim cilde. Yani kuru ve sorunsuz bir cilde sahipseniz, yüzünüze tazelik ve ferahlık vermek için kullanabilirsiniz. Ama mucize beklememenizi öneririm ben.

Özetleyecek olursak, benden sınıfta kalmadı ama bir daha alır mıyım? Zannetmiyorum.

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz