Genel, MODA VE KOZMETİK

Coachella 2015

19 Nisan 2015

Günlerdir dillerden düşmeyen, ortalığı kasıp kavuran,ünlülerin Instagram hesaplarında boy boy fotoğraflarını yayınladıkları California’nın Indio şehrinde gerçekleşen Coachella Valley festivali; her sene olduğu gibi bu sene de konserlerden öte festivale gidenlerin stilleriyle göz doldurdu.

Dünyaca ünlü isimlerin mutlaka uğradığı festival tam bir görsel şölen havasında geçiyor. Ah ah… Onlar orada eğlencenin dibine vursun,alkol su gibi aksın biz de burada üniversitelerin bahar şenliklerini bekleyelim. İstanbul’daki kadar da festival gerçekleşmiyor tahmin edersiniz ki Ankara’da…

Gelelim asıl mevzumuz olan katılan ünlülerin göz dolduran stillerine. Genel olarak 1970’lerin tarzlarıyla gelmiş hepsi sanki sözleşmiş gibi. :) Zaten modada genel olarak 70’lere bir dönüş olmaya başladı. Ama biz bu ”çiçek çocukların” tarzını zaten çok seviyoruz. :) Rihanna, lila kürküyle katıldı geceye. Daha sonradan üzerindeki battaniyesiyle tüm gece deliler gibi eğlendi. Bu battaniye görünümlü şal seçimi de onun 70’lerin modasına hakim olduğunu gösteriyor. İlgimizi çeken bir başka konuysa, Hilary Duff’ın inanılmaz yaşlanmış olmasıydı. Kendini tamamen salmış. Ama renkli saçlarıyla bu görüntüyü dengelemiş diyebiliriz. Bella Thorne’u görünce de ”Yok artık be noluyo?!” dedik resmen. Bu kız çocuğunun Disney’deki saçma sapan dizisindeki hallerini düşünüyoruz, bir de şimdiki hallerini. Muazzam güzel, fıstık gibi, taş bir hatun olmuş. Festival modasına ayak uydurmayı değil de, açılıp saçılmayı tercih etmiş. :)

Bizce festivalin en harika kızı Kendall Jenner’dı. Festival,1970’ler,günümüz ve kendi tarzını harmanlayarak ortaya harika bir kombin çıkarmış. Bu kız gerçekten moda konusunda yaşıtlarından çok önde. Onu kutluyoruz. Bir sonraki Coachella’yı da sabırsızlıkla bekliyoruz. :)

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz