CHECK-İN, Genel

Bursa Özlüce’de yeni bir mekan: Beef Burger

7 Mayıs 2015
beef burger bursa 1

Son zamanlarda Bursa’da da zamanın popüler damak tadı olan burger’lere önem vereni yepyeni bir mekan açıldı. Daha çiçeği burnunda. İlk izlenim yazısı işi de tabii ki Vişne ve Kiraz’a düştü. :)

Bursa iki uç noktayı bir arada yaşatan bir şehir kendi içinde. Ya çok eski, ya da çok yeni. Fakat yenilikleri sık sık bulmak mümkün olmuyor. Açıkçası Beef Burger, Bursa’da yeni konseptte mekanlarla daha çok karşılaşmak isteyenler için, yeni bir soluk olacak gibi duruyor.

Mekanın iç tasarımı şööyle; 

beef burger bursa
beef burger iç mekan
beef burger bursa özlüce
Özlüce’nin 29 Ekim Mahallesi’nde açıldı ve açılalı çok fazla olmuyor. Ama şimdiden iddialı. Henüz alkol satışı olan bir mekan değil. Fakat bu durum zaman içerisinde talebe göre değişiklik gösterebilir. Mekanın iç tasarımı gördüğünüz gibi şık ve çok genç. :)  Ama esas önemli olan tabii ki menüde neler olduğu!

beef burger hamburger menü
beef burger hamburger1
beef burger hamburger2

Menüde tabii ki çeşit çeşit burger bulmak mümkün ama bunun dışında envayi çeşit atıştırmalık, Beef Burger’e özel köfteler ve yumuşacık dana bonfile tadabiliyorsunuz. Beef Burger eminiz ki ziyaretçilerinden tam not alacaktır. Kendilerine hayırlı olsun dileklerimizi zaten ilettik ama Bursa’ya da hayırlı olsun diyoruz. :) Biz Vişne ve Kiraz olarak, yeni olan her şeyi çok seviyoruz. Umarız her zaman yeni kalmayı başarabilirler.

Unutmadan, Beef Burger gece 11’e kadar açık. Canınızın ne zaman hamburger çekeceği belli olmaz… Aklınızda bulunsun dedik!

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz