TV-SİNEMA

Son Ayların En Çok Konuşulan İsmi: Barış Arduç

30 Kasım 2015
http://www.ozgurcanakbas.com

Barış Arduç…

Son aylarda ismini sıkça duyduğumuz bu er kişiyi her gördüğümde kafa radyomda istemsiz olarak Sezen Aksu’nun Kaçın Kurası isimli şarkısının o meşhur kısmı çalıyor: Yavrum baban nereli? Nereden bu kaşın gözün temeli? :)

Düzgün yüz hatları, çocuksu gülüşü, biçimli vücudu ile yeni nesil fenomenimiz Barış Arduç, tam anlamıyla genç kızların sevgilisi haline geldi. Kiralık Aşk ile popüleritesine popülerite katan yakışıklımız hakkında ufak araştırmalar yaptık ve kendisini daha yakından tanımaya karar verdik. E bu araştırmada sizden gelen yoğun baskıların etkisi de oldukça büyük.

barış-arduç-kiralık-aşk-ömer-resimleri-8

Barış, 1987 doğumlu. İsviçre’de doğmuş. Ülkemizin muhtelif yerlerinde ilkokul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a taşınmış. Sporla her zaman iç içe olmasından dolayı Kayseri’de Spor Akademisini kazanmış ancak okula pek adapte olamayınca bırakmış. Şile de 8 sene Cankurtaranlık yapmış.(İnsanın bunu duyunca şile denizinde boğulası geliyor valla. 😀 )İstanbul’da Ayla Algan ile tanışması ve oyunculuk okuluna başlaması ise ona bu renkli dünyanın kapılarını aralamış.

Benim için Üzülme dizisiyle tanınmaya başlanan Barış sırasıyla Bugünün Saraylısı, Racon: Ailem için dizilerinde oynadı. Onu daha yakından tanımamız hangi projeyle oldu? Tabii ki Deliha.

Gupse Özay’ın yazdığı ve oynadığı filmde Cemil karakterine can veren Barış, bu filmle beraber Gupse Özay ile aşka yelken açtı.

hande_dogandemir_racon_dizisinde_baris_arduc_ile_basrolde_h52243

Kimilerinin oldukça eleştirdiği bu birlikteliğe rağmen ikili tüm bu dedikodulara kulaklarını tıkayıp aşklarını doyasıya yaşamaya devam ediyor. Ayrılık dedikoduları gündemden düşmese bile şuan için kesinleşmiş bir şey yok.

Bu yaz aylarında ise ekranlara gelen Kiralık Aşk dizisinde Elçin Sangu başrol paylaştı ve artık hepimizin adını sıkça duyduğumuz bir isim haline geldi.

Peki Vişne ve Kiraz’a göre Barış Arduç’u bu kadar çekici yapan sebepler ne?

Tabii ki o insanın içini ısıtan gülüşü.

12

Kedilere düşkünlüğü

736b8976598f332d34fdcc83553b6397

Kasları

1rm31b

Son olarak da Maskülen duruşu

tumblr_nqrizfKhDY1s9ffwto1_500

Hali hazırda dün yayınlanan Altın Kelebek ödüllerinde 72’lik Ajda Pekkan’ı bile ödül vereceğim sevinciyle zıplatan Barış Arduç’un siz hangi özelliklerini beğeniyorsunuz?

Yorum yazmayı unutmayın! :)

 

 

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz