SOSYAL MEDYA

2016 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

25 Aralık 2015
burçlar genel

Yeni bir yıla girmeden önce, astrolojiye olan ilgi daha bir artıyor bildiğiniz gibi. Vişne ve Kiraz, gerçek birer astroloji tutkunu ve dünyaca ünlü astrologların bloglarını kurcaladı, 2016’da hangi burcu neler bekliyormuş, hepsini sizin için harmanladı. :)

koç

Koç
Bu sene Koçlar için iniş çıkış senesi denebilir. İş hayatıyla ilgili maddi sıkıntılara takılabilirsiniz bir müddet ama merak etmeyin geçici. :) Yılın ortalarına doğru iş hayatı ve maddi konularda yaşadığınızdan düşüşten kurtulup kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Ayrıca yalnız koç burçları için 2016, aradığı partneri bulma yılı; eğer hayatınızda birileri varsa, ilişkiniz yükselişe geçecek ve aradığınız heyecanı tekrar bulacaksınız. :) 2016 sağlık açısından sizi biraz zorlayabilir. Dikkat etmenizi öneririz. Özellikle mide problemleri ve uykusuzluk biraz başınızı derde sokabilir. Uykusuzluğu aşmak için bir profesyonelden yardım alma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

boğa burcu 2
Boğa
Boğa burcu için 2016 = aşk ! Hiç hesapta olmayan, sürpriz bir şekilde kapınızı çalacak. Fakat aynı anda işkolikliğinizin ve hırsınızın tavan yaptığı bir yıl olduğu için odaklanmakta veya kabul etmekte biraz zorluk yaşayabilirsiniz.  ”Hiç sırası değil, saçmalama!” telkinleriyle aşka odaklanmamaya çalışacaksınız. Mayıs ayına doğru enerjiniz biraz düşebilir. Asla kulak asmayın. Beklenmedik yükler omzunuza yüklenebilir. Bu da lükslerinizden vazgeçmenizi gerektirecek. Boğa’nın seyahat tutkusunu, bu sebeplerden dolayı biraz dizginlemesi gerekecek. Maddi sıkıntıları aşmanız için biraz daha ayaklarınız yere sağlam basmalı. Strese bağlı sağlık sıkıntıları biraz zorluk çıkarsa da, yaz ortalarından itibaren rahat bir nefes alacaksınız.

ikizler burcu
İkizler
İkizler burcu, 2016’nın en talihsiz burcu. :( Üzülerek söylüyoruz ki gerçekten sınandığınızı hissedeceğiniz bir yıl. Hesapta olmayan şehir değişiklikleri, iş yaşamanızdaki birtakım aksaklıklar enerjinizin düşmesine neden olabilir. Maddi anlamda büyük sıkıntılar hissetmeyecek olsanız da, ani değişiklikler ruh halinizi zorlayacak biraz. Fakat bunun yanında da, aşkta ciddi adımlar atacağınız bir yıl. Partneri olan ikizler burcu insanları, partnerinin elini daha sıkı tutarak hayatlarına devam edecekler. Yılın ilk 3 ayında risk  almamaya dikkat edin. Atılımlarınızı yaz aylarına saklayın mümkün mertebe. Ciddi boyutta sağlık sorunları görünmüyor. :)

yengeç burcu
Yengeç
Evine bağlı sakin ruhlu yengeç burçları aşk konusunda çok net ve keskin sınırlar çizecek 2016’da. Daha ayakları yere sağlam basan, hatta aşkta mantığı arayan insanlar haline geleceksiniz… Biz geçmişte yaşadığınız kötü tecrübelerin etkisinde kalmadan, hislerinizi olması gerektiği gibi yaşamanız taraftarıyız ama, duygusal konularda mantık aradığınız bir yıl sizleri bekliyor. Kariyeriniz hakkında sakin ve geri planda geçirdiğiniz 2015 tamamen bitti. 2016 yılında gümbür gümbür geliyorsunuz. Bol bol terfi, tokalaşmalar, yeni kapılar söz konusu. Hatta bu bolluktan ötürü kafanız karışabilir. Ekim ayının sonuna doğru yıldızınız her anlamda yükselişte. Yoğunluk sinire strese neden olabilir ama tatlı stresler bunlar.:)

aslan burcu
Aslan
Aslan burcu için 2015 gerçekten zor bir yıldı ama 2016 rahat bir nefes aldıracak onlara. Maddi ve manevi anlamda huzuru buldukları, sakinleştikleri bir yıl onları bekliyor. Nisan ve mayıs ayları özellikle yükselişte hissedecekleri aylar. Yeni insanlarla tanışmak yeni kariyer fırsatı elde etmelerine sebep oluyor. Kalbinizde kimse yoksa özellikle yılın ilk aylarında içinde bulunduğunuz bu yalnızlıktan kurtulmayı şiddetle isteyeceksiniz. Fakat sabırlı olun. Gizli kapaklı gerçekleştirdiğiniz işler gün yüzüne çıkabilir. Dostluklarınız bu sene biraz zedelenebilir ama yolunuzdan şaşmadan emin adımlarla ilerlerseniz hayatınız çok etkilenmiyor. Kilo artışı söz konusu. Aman dikkat!

başak burcu amblemi
Başak 
Başaklar 2016’nın en şanslı burcu. Neyi elde etmek istiyorlarsa ellerini uzattıkları gibi elde edecekler. Maddi ve manevi, her konuda yükseliş onları bekliyor. Aşk hayatları çok hızlı ve renkli. Pozitif enerjiyi dolu dolu hissedecekler ve hareketli bir yıl olacak onlar için. Haziran temmuz ayları arasında beklediğiniz iş fırsatları elinize geçmeye başlıyor. Biraz savurganlık yapabilirsiniz ama o evreyi uzatmamanızı öneririz. Ailede birkaç kişinin sağlık problemleriyle uğraşmak psikolojinizi biraz yıpratabilir. Elinizden geldiğince pozitifliğinizi elinizden bırakmayın. Aşk hayatınızda ne kadar pervasız ve rahatsanız, iş hayatınızda o kadar ciddi ve atılımlı olacağınız bir yıl.

terazi burcu
Terazi

Teraziler için 2016 aşk ve iş hayatında birçok şeyin iyi gideceği bir yıl olacak. Jüpiter’in zorlayıcı etkisiyle son birkaç yıldır sınanan ve zorlanan Teraziler biraz nefes alacak.Değişim ve taşınma gibi konuların gündemde olacağı bu sene için en şanslı ay Eylül. Özellikle bu tarihten sonra sanatla iç içe olan terazilerin şansları yaver gidecek. Bekar terazileri bu yıl evlilik veya tutkulu bir aşk bekliyor. Unutmayın ki 2016’nın en şanslı burçlarından biri de sizlersiniz. Sağlık konusunda ise yorgunluklara dikkat edin. Spora başlamak, varsa alkol veya sigara gibi alışkanlıklardan kurtulmak için en ideal yıl 2016.

akrep burcu
Akrep

2016 yılı akrepler için sosyalleşme yılı olacak. Çevresindeki insanların yardımıyla bu sene aşk ve iş hayatlarında değişimler gündeme gelecek. Maddi konularda mantıklı kararlar almanız gereken bir yıla girdiğinizi söyleyelim. Hayatınızda değişiklik yapmak istiyorsanız düşünmeyin ve direkt harekete geçin. Size iyi gelecek olan değişikliklere asla engel olmayın. Özellikle Nisan ve Mayıs ayları hassas dönemler. Aşk için ise şans çanları Mart ve Eylül aylarında çalacak.Akreplerin sağlık konusunda ise tiroit bezlerine dikkat etmelerini öneririz.

yay burcu amblemi
Yay

2015 yılından bu yana burcunuzda olan Satürn sizi olumsuz yönde etkiliyordu. Hatta bu sene bir çok yay hayatında köklü değişiklikler yapmıştı. Bu etki bu yılın ilk 6 ayı devam edecek. Ancak Ekim ayından sonra umduğunuzu yavaş yavaş bulmaya başlayacaksınız. Beklentilerinizin yüksek olmasına bağlı olarak elde ettiğiniz kazanımların düşük olduğunu düşünmeyin. Adım adım yükselmek her zaman daha faydalıdır bunu unutmayın. Özellikle bekar olan Yaylar için aşk kapıda. Evli olanlar ise bu yıl eşleriyle beraber romantizmin doruklarında gezecekler. Dikkat! Yılın ilk yarısı depresyona girmeye meyilli olabilirsiniz.

Oğlak

Son birkaç yıldır hayatınızda daimi bir değişim söz konusu. 2016 senesinde yine engel olamadığınız bir takım değişikliklerle karşılaşacaksınız.Yılın ilk aylarında gizli sırlarınız ortaya çıkacak. İkili ilişkilerde kendinizi içine hapsettiğiniz kabuktan kurtulmanızı öneririz. Aksi takdirde üzücü olaylar yaşanabilir. Korkularınızın üstüne gittiğiniz bir yıl olacak… İş hayatınızla alakalı kararları yılın son aylarına bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Aceleci davranmamalısınız. Pozitif olmayı seçen oğlaklar ise birlikteliklerinde mutluluğu yakalayacaklar.

kova
Kova

2016 sizin yılınız olacak diyebiliriz.İş hayatınızda büyük başarılara imza atacağınız yıl, 2016 yılı olacaktır. Eylül ayından itibaren medya,turizm ve ticaret alanında çalışanlar için başarılı günler geliyor.İş hayatınızdaki bu iyi gidişat aşk konularını ikinci plana atmanıza sebep olabilir veya çevrenizce onaylanmayacak ilişkiler yaşayabilirsiniz. Keyfi harcamalar yapacağınız bir yıl olsa da, bu biraz da elde ettiğiniz başarıları kutlana yönteminiz olacak. :) Çocuk sahibi olanlar ise çocuklarıyla ilgili sıkıntılar yaşayabilir. Sağlığınız ile ilgili sizi bir süredir üzen sıkıntılar ise çözüme kavuşacak.

balık burcu

Balık

2016 yılı kariyer ve iş anlamında sizi sınayacak bir yıl olacak.Özellikle yılın ilk 6 ayı sağlam temeli olmayan iş ilişkileriniz bitecek. Sağlam yatırımlar yapmadığınız için ve birikimlere kafa yormadığınız için biraz pişman olabilirsiniz. Evli olan balıklar eşleriyle bu mutluluğu bir adım ileriye taşıyacaklar. Bekar balıklar ise aşk ateşiyle yanacak. Hayatınız için tamamen yenilik getirecek olan bir insan varsa, onu asla geri çevirmeyin. Satürn’ün etkisiyle bu yıl kendinizin veya ailenizin sağlığıyla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz