MODA VE KOZMETİK

2015-2016 Sonbahar/Kış Saç Trendleri

7 Eylül 2015
cats

Eğer bu aralar kendinizden sıkıldıysanız, görünüşünüzde değişiklik yapmak istiyorsanız, bu işe her kadın gibi önce saçlardan başlayabilirsiniz. Biz de kadınların vücudunda değişime başladığı ilk yerin saçlar olduğunun farkındayız. Bu değişikliği yaparken de zamanın gerisinde kalmanızı hiç istemeyiz. O yüzden 2015-2016 Sonbahar/Kış döneminin saç trendlerini yazmaya karar verdik.

Bu sene hem renklerde hem de saçları kullanım şekillerimizde farklılıklar olacak.Önce bu senenin moda saç renklerinden bahsedelim.

Çilek Sarısı

Sezonun en favori saç rengi kesinlikle çilek sarısı. Özellikle beyaz tenli kadınlarda muhteşem duruyor.

d07ee5db770efd1223806a45539634a0_1304178435

Koyu Renk Gölgeler

Koyu saçların arasına, birkaç ton açık rengin atılmasıyla oluşuyor. Hem doğal görünmek hem de değişiklik yapmak isteyenler için ideal.

LilyAldridgeASH_DENIM_056rtfnl-1

Pastel Saçlar

Bu senenin en sükseli modası bu idi galiba. Günlük hayatımızda sokakta da sık sık karşımıza çıkan, platin alt tonlu saçlara uygulanan bu rengarenk saçlar bizi bizden aldı doğrusu. Hatta kendi üzerimizde de denedik ve çok memnun kaldık. Farklı olmayı seven herkese tavsiye ediyoruz.

Downloads27

Ve tabii ki sarılar

Kirli sarı, platin sarı, küllü sarı… Artık hangisini beğeniyorsanız bu sezon yaptırmakta özgürsünüz. Hiçbir zaman modası geçmeyen bu rengin en favori tonu ise platin sarısı.

Uzun-platin-saç-modelleri

Sezonun favori renkleri bunlardı. Peki favori saç şekilleri neler?

Dağınık Perçem

Severek kullandığımız, modası hiçbir zaman geçmeyen,en kullanışlı modellerden biri. Birkaç sezon öncesinde dümdüz kahküller modaydı. Artık o keskin hatlar yok onun yerine dağınık bir görüntü var.

30902

Ensede Dağınık Topuz

Hem yapımı kolay hem de görünüşü çok şık. Gün içinde veya gece dışarı çıkarken tercih edilebilecek bir model.

yaz-icin-topuz2-485x304

Islak Görünümlü Saçlar

Kim Kardashian’ın sık sık kullandığı ve neredeyse onun sayesinde aşina olmaya başladığımız ıslak saç modelleri,bu sezonun vazgeçilmez trendlerinden biri oldu. Yağlı saç gibi görünmemesine dikkat etmeniz çok önemli. O yüzden ıslak görüntü vereceğini vaad eden ürünler kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

islak_gorunumlu_Sac-

Eee trendler böyle! :)

Peki siz 2015/2016 Sonbahar-Kış saç trendlerinden hangisini daha çok beğendiniz?

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz