Genel, MODA VE KOZMETİK

20 Ünlü, 20 Doğal Güzellik Sırrı!

12 Mayıs 2015
ünlülerin güzellik sırları

Yani aslında iki kişinin bildiği sır değildir tabii ama, hangi güzel kadın, güzelliğini nelere borçlu, güzelleşmek için ne tür delilikler yapıyorlar veya delilik olmasa bile nasıl yollar izliyorlar, bu yazımızda bunu derledik! Yerli-yabancı tüm güzel kadınlar acaba güzel kalabilmek için neler yapıyorlar?

nur fettahoğlu güzellik sırları1) Nur Fettahoğlu
Bu güzel kadın, formunu, cildinin güzelliğini, ışıl ışıl gözlerini tek bir şeye borçlu; balık! Neredeyse her öğün, her gün yediğini okumuştum bir röportajında. Diyette olsa da olmasa da, balığı asla hayatından çıkarmadığını söylemiş. Formunu balığa borçlu!

miranda kerr güzellik sırlar 12) Miranda Kerr
Mutlaka kimyasalı bol ürünler de kullanıyordur ama, o parıl parıl parlayan mıncırılası yanaklarını kuşburnu yağına borçlu olduğunu söylemiş.

selma ergeç güzellik sırları3) Selma Ergeç
Diri ve sağlıklı vücudunu her sabah büyük güçlükle yapıyor olsa da, soğuk duşa borçluymuş. Kan dolaşımını hızlandırıp derisini canlandırıyormuş.

cameron diaz güzellik sırları4) Cameron Diaz
Cameron Diaz cildi diye bir şey var kesinlikle. O kadar pürüzsüz bir cildi var ki! Bunu da süt tozu peelingine borçluymuş kendisi. Denenebilir. :) Biz buna bir şans veriyoruz açıkçası.

sandra bullock güzellik sırları.jpg25) Sandra Bullock
40’ları çoktan aştı fakat cildi 20’lerini yaşayan birçok genç kızın cildini sollar. Sırrıysa elma! Sandra, hiçbir şekilde elinden elma düşürmezmiş.

ebru akel güzellik sırları6) Ebru Akel
Birazdan okuyacaklarınız tamamen gerçektir arkadaşlar. ”Hadi canım yok artık.” diyebilirsiniz ama bize değil, Ebru Akel’e demelisiniz. Kendisi, göz altı şişliklerinin ve morluklarının çaresini hemoroit kreminde bulduğunu açıklamış yıllar evvel. Biz bu uygulamayı nasıl akıl ettiğini merak ettik sadece. Yoksa imkansız bir şey değil tabi ki. :)

çağla şikel güzellik sırları7) Çağla Şikel
Cildinin ve saçlarının parlaklığına bayılıyorum. Saçlarını çok açık tonlarda kullanıyor olmasına rağmen asla yıpranmış durmuyor. Bunu da argan yağına borçlu. Fakat piyasadaki argan yağlı ürünlere pek güvenmiyor. Kuaförü özel bir argan yağı getiriyormuş ve birazcık pahalıymış. :)

megan fox güzellik sırları8) Megan Fox
Metabolizmasını hızlı tutmak ve kolay yağ yakabilmek için mutlaka az miktarda da olsa sirke içiyormuş.

kim kardashian güzellik sırları9) Kim Kardashian
Kim Kardashian’ın sıkı ve diri kalçaları tüm dünyanın en iyi bildiği 3 şeyden biri. Bunu da spor+masaj+kahve peelingi üçlüsüne borçluymuş. Malum bölgeye bıkmaksızın 20 dakika boyunca kahve peelingi yapıyormuş kendisi.

kristen dunts10) Kristen Dunst
Cilde doğru bakım yapmanın en iyi yolu onu tanımaktan geçiyormuş, kendisine göre. Mesela onun cildi güneşi hiç sevmiyor ve güneşten kaçabildiği kadar kaçıyor. Ayrıca sürekli olarak cilt bakımı ürünlerini değiştirmek de yaramıyormuş ona. Bir ürüne alışırsa bırakmazmış kolay kolay.

kate winslet güzellik sırları11) Kate Winslet
Cildinin daha geç kırışacağına inandığı için, ipek kılıflı yastıklarda yatıyormuş. Emin olun vardır bir bildiği. Şu güzelliğe bakın.

beyonce güzellik sırları12) Beyonce
Listeye 12. sıradan ”Nemlendirmek” isimli parçasıyla giriş yapıyor bu hafta. Şaka bir yana, ”Cildinizi nemlendirmeyi ihmal etmeyin de ne yaparsanız yapın.” genç kızlara verdiği en büyük öğütlerden biri.

meryem uzerli13) Meryem Uzerli
Onun en önem verdiği şey saçları. Muhteşem Yüzyıl’dan evvel saçının bu kadar yoğun işlem görmediğini söylüyordu hep. Saçlarının yıpranmasından o kadar nefret edermiş ki, kendi kendine makasla kesermiş sık sık ve kuaförde zaman geçirmeyi sevmediğini söylüyor. Saçlarının kuvvetinin sırrı bu.

şebnem dönmez saçlar14) Şebnem Dönmez
Şu sıralar Medcezir’in hırslı annesi rolüyle tv’lerde boy gösteriyor. Diziyi dikkatle izleyen herkes mutlaka kısa saçlarının ne kadar kalın ve gür olduğunu fark etmiştir. Çok fazla ceviz yediği için saçlarının diri olduğunu düşünüyor. Asla kopamadığı abur cuburuymuş ceviz.

Photo(911)15) Gwyneth Paltrow
Omega 3 barındıran her şey başımın tacıdır, kalbimin sahibidir diyor. Sağlığının,güzelliğinin sırrı buymuş. Cildimde bir ışığın olmasını seviyorum diye açıklıyor bu mevzuyu.

rachel bilson16) Rachel Bilson
Kristen Dunst’ın aksine, cilt güzelliğini ve sağlığını güneşte bulduğunu söylüyor bu hanım kızımız. Akşam güneşinde 20 30 dakikalık bir uyku sayesinde bu kadar parlak ve sağlıklı bir cilde sahip!

fahriye-evcen-2917) Fahriye Evcen
Mutlaka Fahriye’yi makyajsız görmüşsünüzdür bir magazin programında veya internette. Soluk bir rengi var ama kesinlikle lekesiz ve pürüzsüz. Sırrı çay ağacı yağıymış. Ama bunun dışında cilt bakımı için müdavimi olduğu kişinin kendisine her fırsatta kil maskesi yaptığını da söylemişti.

Jennifer_Love_Hewitt_LF218) Jennifer Love Hewitt
Yüzünde çıkan büyük sivilceleri yok etmek için üzerine mentolü bol bir diş macunu sürüp bir müddet bekletiyormuş.

nurgül-yeşilçay19) Nurgül Yeşilçay
Dolgun dudaklarının sırrı, Vicks ve acı biber! Evet bildiğiniz Vicks kremi veya acı biberi dudaklarında gezdirip şişmesini bekliyormuş.

Kate-Hudson-actresses-776998_1592_192020) Kate Hudson
Yüzünün her daim gergin, ışıltılı ve çekici olmasını sağlamak için her gün buz kompresi yaptırıyormuş.

Hepsi denenebilir, kendi kendinize rahatlıkla uygulayabileceğiniz şeyler! Bizim favorimiz olan birkaç tane uygulama var, umarız sizlere de yardımı dokunur. :)

You Might Also Like

Yorum Yok

Cevap Yaz